JAWATANKUASA PENGANJURAN KAKOM 2022

KOLEJ MATRIKULASI MELAKA

 

 

Pengerusi:                                Hajjah Rusilah binti Jais                      (P)

Timbalan Pengerusi:                Mohammad Ariffin bin Abd. Aziz      (TP)

Penyelaras 1:                           Mohd. Hasmin bin Abdullah               (KJPP)

Penyelaras 2:                           Ruzaini binti Shahdan                          (KJSISS)

Penyelaras 3:                           Hamidah binti Abdul Rahim                (KJM)

Penyelaras 4:                           Safizan binti Zainal Khairi                   (KJS)

 

A. Penyelaras 1: Ketua Jabatan Pengurusan Pelajar

 

1. JK Urusetia:                                                                                                 Jainah binti Haji Mohd Sukor

2. JK Teknikal, Pertandingan dan Kepegawaian:                                             Khairuddin bin Abdul Aziz

3. JK Keputusan dan Rekod Pertandingan:                                                      Aryati binti Busero

4. JK Penginapan (Pegawai, Peserta dan Sukarelawan):                                   Dalina binti Daud                   

5. JK Peralatan dan Lojistik (Pertandingan):                                                    Ayizam bin Azhar

6. JK Hadiah, Sijil dan Cenderamata:                                                              Adzliena binti Ab Rahim

7. JK Penyediaan SOP:                                                                                    Khairulnizam bin Yusof

                                               

B. Penyelaras 2: Ketua Jabatan Matematik

 

8. JK Makanan (Kontinjen, Petugas dan

Pegawai KMM):                                                                                               Siti Haraimah binti Ab. Hamid @ Ismail

9. JK Buku Program:                                                                                       Zaharah binti Bahari

10. JK Keselamatan dan Lalulintas:                                                                 Rajeswaran A/L Shanmugam              

11. JK Dokumentasi dan Montaj:                                                                    Shafinar binti Abdul Razak                

12. JK Persiapan Tempat dan Hiasan:                                                              Suhaiya binti Mokhtar

13. JK Keceriaan dan Kebersihan:                                                                   Madihah binti Abdul Manan

14. JK Jamuan Majlis Rasmi (Penutup):                                                          Suzana binti Mad Hezir          

 

C. Penyelaras 3: Ketua Jabatan Sastera Ikhtisas

 

15. JK Jemputan, Sambutan dan Protokol:                                                      Noor Hasryzal bin Hasnoh     

16. JK Perhubungan Awam:                                                                            Maimun binti Jusoh

17. JK Majlis Penutup:                                                                                     Radiah binti Bahar

18. JK Teks Ucapan, Kata Aluan dan Pengacaraan:                                        Suriani binti Dak

19. JK Persembahan dan Kebudayaan:                                                            Norazliana binti Mohmad Kamal

20. JK Kecemasan (RELA/ JPAM), Keselamatan dan Disiplin Pelajar:            Siti Mahayan binti Hashim

21. JK Gerai dan Jualan:                                                                                  Jainah binti Haji Mohd Sukor

 

D. Penyelaras 4: Ketua Jabatan Sains

 

22. JK Penginapan (VVIP/ VIP dan Jemputan):                                               Juliah binti Ahmad                 

23. JK Iklan, Publisiti dan Penajaan:                                                                Michelle Mariam binti Abu Bakar

24. JK Laman Web dan Buletin:                                                                      Mohd. Farid bin Abu Bakar    

25. JK Pengangkutan:                                                                                      Nor Irwan Shah bin Mohamed

26. JK Sistem Siaraya dan Penyelenggaraan:                                                   Anuar bin Ali Amran

27. JK Kemudahan dan Peralatan ICT:                                                            Nor Shubaily bin Khamis

28. JK Peralatan Jamuan dan Majlis:                                                               Mat Tuah bin Saedon

29. JK Tenaga Sukarelawan:                                                                            Hamzan bin Ahmad

 

 

 

SENARAI NAMA AHLI JAWATANKUASA PENGELOLAAN KAKOM

TAHUN 2022 KOLEJ MATRIKULASI MELAKA

 

 

A.        PENYELARAS 1: KETUA JABATAN PENGURUSAN PELAJAR

 

1.         Jawatankuasa Urusetia

 

                        Jainah binti Hj. Md Sukor                   (Ketua)

                        Ahmad Effendy bin Abdul Razak     (Penolong Ketua)

 

1.         Azrin binti Abdul Rahman

                        2.         Zaidatul Husna binti Johari

                        3.         Zuhaida binti Abdullah

                        4.         Malyana binti Jamal Abdul Nasir

5.         Suhairawati binti Ramli

6.         Indera Syahril bin Mohamad

 

2.         Jawatankuasa Teknikal, Pertandingan dan Kepegawaian

 

                        Khairuddin bin Abdul Aziz    (Ketua)

                        Chong Hock Yean                  (Penolong Ketua)

 

                        1.         Mohd Khairi bin Abdul Rahman

                        2.         Ayizam bin Azhar

                        3.         Leila Hani binti Zainal

                        4.         Rozianim binti Ahmad

                        5.         Tengku Ainun Marshida binti Tengku Hassan

6.         Mohd. Redzuan bin Omar

7.         Suhairi bin Sakariah   

8.         Noorfadly bin Mohamed Said

9.         Nur Sabrina binti Mazlan

10.       Lim Whay Chuin

11.       Nahzatul Adelin binti Johari  

 

3.         Jawatankuasa Keputusan dan Rekod Pertandingan

 

                        Aryati binti Busero                 (Ketua)

                        Hazmir bin Adom                   (Penolong Ketua)

 

                        1.         Hayatul Murshida binti Mohd Khairuddin

                        2.         Nor Hafiza binti Noldin

                        3.         Suraida binti Ramli

 

4.         JK Penginapan (Pegawai, Peserta dan Sukarelawan):

 

            Dalina binti Daud                   (Ketua)

Alimi bin Mat Said                 (Penolong Ketua)

           

                        1.         Hilman bin Muhamad

                        2.         Nurdiyawati binti Abidin

                        3.         Alimi bin Mat Said

                        4.         Siti Norulakmal binti Che Abu Bakar

                        5.         Hanisah binti Sam Hun

                        6.         Nurfarehan binti Mohamed Nordin

                        7.         Farahanini binti Roslan

                        8.         Khadijah binti Mohamad Pata

                        9.         Suhada binti Alias

                        10.       Afiqah Athira binti Zainal

                        11.       Nur Suhaila binti Zulkifli

                        12.       Mohamad Zairul bin Md Razali

                        13.       Nurul Nadia binti Abd. Halim

                        14.       Ashady Fadli bin Ahmad

                        15.       Nurul Asyikin binti Abd Rahim

                        16.       Muhammad Harith bin Mokhtar

                        17.       Hamardiana binti Johar

                        18.       Suraya binti Ishak

                        19.       Norhidayu binti Mokhtar

                        20.       Norjannah binti Mokhtar

 

5.         JK Peralatan dan Lojistik (Pertandingan):                       

 

Ayizam bin Azhar                   (Ketua)

Indera Syahril bin Mohamad (Penolong Ketua)

 

Pensyarah-pensyarah Unit Kokurikulum

Petugas KAKOM (Sukarelawan)

 

6.         JK Hadiah, Sijil dan Cenderamata:

 

Adzliena binti Ab Rahim        (Ketua)

Fatimah binti Ismail                (Penolong Ketua)

 

1.         Nur Izyan binti Mohamad Helmi

2.         Nazihah binti Zainal

3.         Noraidah binti Sobri

4.         Nurul Efa binti Mohd. Kassim

5.         Fatimah binti Ismail

 

            7.         JK Penyediaan SOP:                                                           

 

Khairulnizam bin Yusof          (Ketua)

Mohshen bin Ja’amat              (Penolong Ketua)

 

1.         Isamudin bin Rasip

2.         Noor Zawani binti Ali

3.         Hazlib binti Baharum

4.         Hilmy bin Mohamed Najib

5.         Mohamad Fahmi Faiz bin Abd. Ghani

                        6.         Indera Syahril bin Mohamad

 

B.        PENYELARAS 2: KETUA JABATAN MATEMATIK

 

8.         JK Makanan (Kontinjen, Petugas, dan Pegawai KMM):

                       

Hazana binti Kamarudin         (Ketua)

Hasrinah binti Hassan             (Penolong Ketua I)

Rahmah binti Wasimin            (Penolong Ketua II)

 

1.         Siti Haraimah binti Ab. Hamid @ Ismail

2.         Zakiah binti Md Ali

3.         Zulaiha binti Mohamed

4.         Ruzita binti Abd Salam

5.         Norshariyah binti Muhammad Sharif

6.         Prema A/P S. Krishnan

7.         Hazmira Suzlin binti Ab Hamid @ Fauzi

                        8.         Marziah binti Mohamad

                        9.         Wan Roslina binti Wan Kaffi @ Wan Kadir

 

9.         JK Buku Program:

                                                           

Zaharah binti Bahari               (Ketua)

Salmah binti Othman              (Penolong Ketua)

 

1.         Rosnizat binti Husain

2.         Noorsyazura binti Abdul Rahman

3.         Norhazilah binti Mohamad

           

10.       JK Keselamatan dan Lalulintas:    

                       

Rajeswaran A/L Shanmugam (Ketua)

Chai Chon Mong                    (Penolong Ketua)

 

1.         Mohammad Adib bin Ayoub

2.         Muhamad Iezram bin Yazaib

3.         Ab. Rahim bin Hassan

4.         Pengawal-pengawal Keselamatan

 

11.       JK Dokumentasi dan Montaj:

                                   

Shafinar binti Abdul Razak    (Ketua)

Norzalina binti Maarof            (Penolong Ketua)

 

1.         Maznah binti Mohamad Kudong

2.         Sanjay A/L Pradeep Kumar

3.         Hilman bin Muhamad

4.         Wan Ahmad Thahir bin Wan Sulaiman

5.         Nor Ilyani binti Othman

6.         Nor Fadhillah Yanti binti Abdul Manaf

 

12.       JK Persiapan Tempat dan Hiasan:                        

 

Suhaiya binti Mokhtar            (Ketua)

Md. Hassan bin Darus            (Penolong Ketua)

 

1.         Asnita binti Md Tahir

2.         Maisarah binti Mokhtar

3.         Aziah binti Ahmad

4.         Azurah binti Dapor

5.         Aznahlizawati binti Semail

8.         Suhaiya binti Mokhtar

 

13.       JK Keceriaan dan Kebersihan:      

                       

Madihah binti Abdul Manan (Ketua)

Hazana binti Kamaruddin       (Penolong Ketua)

 

1.         Ramnah binti Abu Samah

2.         Purnee A/P Balakrishnan

3.         Salinda binti Mohd Said

4.         Rosidawati binti Ab Dollah@Ab Rahman

           

 

C.        PENYELARAS 2: KETUA JABATAN SASTERA IKHTISAS

 

 

14.       JK Jamuan Majlis Rasmi (Penutup):

                                               

Suzana binti Mad Hezir          (Ketua)

Zainab binti Basri                    (Penolong Ketua)

 

1.         Azlina binti Zainal

2.         Juliah binti Ahmad

3.         Nor Khairani binti Amir

4.         Haslina binti Kamarudin

           

15.       JK Jemputan, Sambutan dan Protokol:    

                       

Noor Hasryzal bin Hasnoh      (Ketua)

Suhaila binti Sabri                   (Penolong Ketua)

 

1.         Nor Azian binti Idris

                        2.         Haslidia binti Mohamad Baharuddin

                        3.         Che Pah binti Mud

                        4.         Zulaikha binti Bain

                        5.         Murni binti Samsuddin

 

           

16.       JK Perhubungan Awam:

                                                           

Maimun binti Jusoh                 (Ketua)

Fathini binti Muslim                (Penolong Ketua)

 

1.         Seynorita binti Samsudin

2.         Nabilah binti Mohd Abd Fatah

3.         Yusliza binti Abd Wahab

4.         Norshazaila binti Shaparudin

5.         Alimi bin Mat Said

6.         Zuhaila binti Muhamad

7.         Nizwana binti Ali

8.         Nor Shahzilina binti Zam

9.         Marzitah binti Abdullah

 

17.       JK Majlis Penutup:

                                                                       

Radiah binti Bahar                              (Ketua)

Roslinda binti Mohamed@Ahmad     (Penolong Ketua)

 

1.         Muhammad Rafee bin Abd Latif

2.         Sharifah Huda binti Syed Ismail

3.         Normah binti Yusoff

4.         Rashidah binti Bujang

5.         Norsalwana binti Ngasri

 

18.       JK Teks Ucapan, Kata Aluan dan Pengacaraan:

                       

Suriani binti Dak                     (Ketua)

Anita binti Kosnan                  (Penolong Ketua)

 

1.         Suriani binti Dak

2.         Norlailah binti Ramli

3.         Suraya Illiani binti Mohd Suhot

4.         Zabariah binti Mohamad Jusoh          

 

19.       JK Persembahan dan Kebudayaan:

                                               

Norazliana binti Mohmad Kamal        (Ketua)

Sapiyan bin Kandong                         (Penolong Ketua)

 

1.         Aliah Farhana binti Muhammad Safian

2.         Zatil Syarafina binti Mohd Fauzi

3.         Mohd Ezuddin bin Jaini

 

20.       JK Kecemasan (RELA/ JPAM), Keselamatan dan Disiplin Pelajar

           

Siti Mahayan binti Hashim     (Ketua)

                        Bairim bin Ibrahim                  (Penolong Ketua)

 

                        1.         Abdul Aziz bin Abd. Kadir

                        2.         Adli bin Abu Naim

                        3.         Nurulhuda binti Mat Zin

                        4.         Azian binti Mohamed Zain

                        5.         Siti Syazwani binti Husin

 

21.       JK Gerai dan Jualan:                                                          

 

Jainah binti Haji Mohd Sukor             (Ketua)

Carolyn Boey Kwan Pheng                (Penolong Ketua)

 

                        1.         Jancy A/P Vincent

                        2.         Safiah binti Ahmad

 

 

D.        PENYELARAS 4: KETUA JABATAN SAINS

 

 

22.       JK Penginapan (VVIP/ VIP dan Jemputan):       

                       

Juliah binti Ahmad                  (Ketua)

Maziyah binti Mazlan             (Penolong Ketua)

 

1.         Osmahyanti binti Othman

2.         Nazatul Shima binti Ahmad Zakuan

3.         Norlizah binti Ghazali

4.         Ketua Penyelia Asrama

           

23.       JK Iklan, Publisiti dan Penajaan:  

                                   

Michelle Mariam binti Abu Bakar      (Ketua)

Anita binti Mohamed                          (Penolong Ketua)

 

1.         Halijah binti Ghazali

2.         Nurul Ain binti Jalaludin

3.         Nor Afiza binti Aziz

4.         Azlizah binti Aziz      

5.         Noor Jannah Firdouse binti Ismail

 

24.       JK Laman Web dan Buletin:

                                                           

Mohd. Farid bin Abu Bakar   (Ketua)

Syahruddin bin Sabri              (Penolong Ketua)

 

1.         Kumaran A/L Sekar

2.         Masniza binti Jamaludin

3.         Abdul Rahim bin Mat Daim

4.         Siti Khairiah binti Abdollah

5.         Zatul Iradah binti Abd Samad

6.         Bibi Zarita binti Sher Jang Khan

 

25.       JK Pengangkutan:

                                                                       

Hisamudin bin Salleh (Penolong Ketua)       

 

1.         Nurhaidah binti Mohi

                        2.         Syam bin Mansor

                        3.         Norehan bin Ab Rahman

                        4.         Zulkefly bin Jonit

                        5.         Mohd Zailani bin Yusof

                        6.         Mohd Sapian bin Mohd Yusof

                        7.         Zulhisyam Hanafi bin Hanapiah

 

26.       JK Sistem Siaraya dan Penyelenggaraan: 

                       

Anuar bin Ali Amran                          (Ketua)

Nor Irwan Shah bin Mohamed           (Penolong Ketua)

 

1.         Muhammad Uzair bin Bashah

2.         Mohd Shafiq bin Abdul Karim

3.         Mohd Firdaus bin Abedollah

4.         Mohd Rizuan bin Muhamad

5.         Mohamed Sukri bin Ahmad

 

27.       JK Kemudahan dan Peralatan ICT:

                                               

Nor Shubaily bin Khamis        (Ketua)

Norafidah binti Rahmat          (Penolong Ketua)

 

1.         Izarohi binti Baharudin

2.         Khatijah binti Kasim

3.         Mohd Shafiee bin Mohd Yusoff

4.         Noor Saiful Amin bin Ruslan

5.         Mohamad Hirwan bin Arabi

6.         Syafiq Azhan bin Ramlan

 

28.       JK Peralatan Jamuan dan Majlis:

                                               

Mat Tuah bin Saedon              (Ketua)

Padmanaban A/L Madawan   (Penolong Ketua)

 

1.         Rajakumar A/L Ramachandran

2.         Zulkifli bin Ismail

3.         Mohd. Jelani bin Yusop

4.         Noorfadly bin Mohamed Said

 

29.       JK Tenaga Sukarelawan:

 

            Hamzan bin Ahmad                (Ketua)

 

1.         Noor Azima binti Mohamed

2.         Abdul Wahab bin Noor Mohamad

3.         Aidawati binti Maruddin

4.         Rozalina binti Muharam