JAWATANKUASA PENGANJURAN KAKOM 2022

KOLEJ MATRIKULASI MELAKA

 

 

Pengerusi:                                 Hajah Rusilah binti Jais                          (P)

Timbalan Pengerusi:                 Mohammad Ariffin bin Abd. Aziz         (TP)

Penyelaras 1:                             Mohamad Hasmin bin Abdullah            (KJPP)

Penyelaras 2:                             Hamidah binti Abd Rahim                     (KJM)

Penyelaras 3:                             Ruzaini binti Shahdan                            (KJSI&SS)

Penyelaras 4:                             Safizan binti Zainal Khairi                     (KJS)

 

 

Ketua Sekretariat:                     Indera Syahril bin Mohamad

Pen. Ketua Sekretariat:             Ahmad Affendy bin Abdul Razak

 

A. Penyelaras 1: Ketua Jabatan Pengurusan Pelajar

 

1. JK Urusetia:                                                                            Jainah binti Haji Mohd Sukor

2. JK Teknikal, Pertandingan dan Kepegawaian:                       Khairuddin bin Abdul Aziz

3. JK Keputusan dan Rekod Pertandingan:                                Aryati binti Busero

4. JK Penginapan (Pegawai, Peserta dan Sukarelawan):            Dalina binti Daud                    

5. JK Peralatan dan Lojistik (Pertandingan):                              Ayizam bin Azhar

6. JK Hadiah, Sijil dan Cenderamata:                                         Adzliena binti Ab Rahim

7. JK Penyediaan SOP:                                                               Khairulnizam bin Yusof

 

B. Penyelaras 2: Ketua Jabatan Matematik

 

8. JK Makanan (Kontinjen, Pegawai dan Sukarelawan KMM):    Hazana binti Kamarudin

9. JK Buku Program:                                                                      Zaharah binti Bahari

10. JK Keselamatan dan Lalulintas:                                               Rajeswaran A/L Shanmugam               

11. JK Dokumentasi dan Montaj:                                                   Wan Ahmad Thahir bin Wan Sulaiman 

12. JK Persiapan Tempat:                                                               Mat Tuah bin Saedon

13. JK Keceriaan dan Kebersihan:                                                 Madihah binti Abdul Manan

14. JK Jamuan Majlis Penutupan:                                                 Zainab binti Basri

 

C. Penyelaras 3: Ketua Jabatan Sastera Ikhtisas dan Sains Sosial

 

15. JK Jemputan, Sambutan dan Protokol:                                  Noor Zawani binti Ali

16. JK Perhubungan Awam:                                                         Noor Hasryzal bin Hasnoh

17. JK Majlis Penutupan:                                                             Nizwana binti Ali

18. JK Teks Ucapan, Kata Aluan dan Pengacaraan:                    Norlailah binti Ramli

19. JK Persembahan dan Kebudayaan:                                        Norazliana binti Mohmad Kamal

20. JK Kecemasan, Keselamatan dan Disiplin Pelajar                Sharifah Huda binti Syed Ismail

21. JK Gerai dan Jualan:                                                             Siti Mahayan binti Hashim

 

D. Penyelaras 4: Ketua Jabatan Sains

 

22. JK Penginapan (VVIP/ VIP dan Jemputan):                          Juliah binti Ahmad                  

23. JK Iklan, Publisiti dan Penajaan:                                           Michelle Mariam binti Abu Bakar

24. JK Laman Web dan Buletin:                                                  Mohd. Farid bin Abu Bakar      

25. JK Pengangkutan:                                                                  Nor Irwan Shah bin Mohamed  

26. JK Sistem Siaraya dan Penyelenggaraan:                              Anuar bin Ali Amran

27. JK Kemudahan dan Peralatan ICT:                                        Norafidah binti Rahmat

28.JK Sukarelawan:                                                                     Hamzan bin Ahmad

 

SENARAI NAMA AHLI JAWATANKUASA PENGELOLAAN KAKOM

TAHUN 2022 KOLEJ MATRIKULASI MELAKA

 

 

A.        PENYELARAS 1: KETUA JABATAN PENGURUSAN PELAJAR

 

1.         Jawatankuasa Urusetia

 

                        Jainah binti Hj. Md Sukor                  (Ketua)

                        Ahmad Affendy bin Abdul Razak          (Penolong Ketua)

 

1.         Zaidatul Husna binti Johari

                        2.         Suhairawati binti Ramli

                        3.         Zuhaida binti Abdullah

                        4.         Malyana binti Jamal Abdul Nasir

 

2.         Jawatankuasa Teknikal, Pertandingan dan Kepegawaian

 

                        Khairuddin bin Abdul Aziz                (Ketua)

                        Chong Hock Yean                              (Penolong Ketua)

                        Noorfadly bin Mohamed Said

                       

                        2.1       Bola Sepak

                                    Ayizam bin Azhar

                                    Mohd Khairi bin Abdul Rahman

 

                        2.2       Bola Jaring

                                    Safiah binti Ahmad

                                    Rosnizat binti Husain

                                   

                        2.3       Bola Tampar

                                    Chong Hock Yean

Chuah Yee Jia

 

                        2.4       Bola Keranjang

Chong Hock Yean

Lim Whay Chuin

 

                        2.5       Tenis

                                    Khairuddin bin Abdul Aziz

                                    Nahzatul Adelin binti Johari

 

                        2.6       Petanque

                                    Jainah binti Md Sukor

Leila Hani binti Zainal

 

                        2.7       Sepak Takraw

                                    Ahmad Effendy bin Abdul Razak

                                    Khairil Afandi bin Mohd Sedek

 

 

                        2.8       Badminton

                                    Mohammad Redzuan bin Omar

                                    Nur Liyana binti Bashir Ghouse

           

                        2.9       Ragbi

                                    Khairuddin bin Abdul Aziz

Suhairi bin Sakariah   

 

                        2.10     Acara Pegawai

                                    Amrizah binti Ahmad Basra

                                    Jainah binti Hj. Mohd. Sukor

Syahindah binti Solehan

Nor Sakinah binti Asari

                                               

3.         Jawatankuasa Keputusan dan Rekod Pertandingan

 

                        Aryati binti Busero                             (Ketua)

                        Hazmir bin Adom                               (Penolong Ketua)

 

                        1.         Hayatul Murshida binti Mohd Khairuddin

                        2.         Nor Hafiza binti Noldin

 

4.         JK Penginapan (Pegawai, Peserta dan Tenaga Petugas):

 

Dalina binti Daud                               (Ketua)

Hanisah binti Sam Hun                       (Penolong Ketua I)

            Mohamad Norazmi bin Che Kob       (Penolong Ketua II)

 

            1.         Nurdiyawati binti Abidin

                        2.         Siti Norulakmal binti Che Abu Bakar

                        3.         Alimi bin Mat Said

                        4.         Normaliza binti Othman

                        5.         Mohamad Zairul bin Md Razali

6.         Suraya binti Ishak

                        7.         Nurfarehan binti Mohamed Nordin

                        8.         Khadijah binti Mohamad Pata

                        9.         Suhada binti Alias

                        10.       Afiqah Athira binti Zainal

                        11.       Nurul Nadia binti Abd. Halim

                        12.       Nurul Asyikin binti Abd Rahim

                        13.       Muhammad Harith bin Mokhtar

                        14.       Hamardiana binti Johar

                        15.       Norhidayu binti Mokhtar

                        16.       Norjannah binti Mokhtar

                        17.       Surayyah binti A.P Mohamed

18.       Noor Saiful Amin bin Ruslan

 

5.         JK Peralatan dan Lojistik (Pertandingan):                      

 

Ayizam bin Azhar                               (Ketua)

Indera Syahril bin Mohamad              (Penolong Ketua)

 

1.         Noorfadly bin Mohamed Said

                        2.         Chong Hock Yean                 

                        3.         Khairuddin bin Abdul Aziz   

                        4.         Ahmad Effendy bin Abdul Razak

5.         Mohammad Redzuan bin Omar

6.         Azrin binti Abd. Rahman

Petugas KAKOM (Sukarelawan)

 

6.         JK Hadiah, Sijil dan Cenderamata:

 

Adzliena binti Ab Rahim                    (Ketua)

Fatimah binti Ismail                            (Penolong Ketua)

 

1.         Nur Izyan binti Mohamad Helmi

2.         Nazihah binti Zainal

3.         Noraidah binti Sobri

4.         Nurul Efa binti Mohd. Kassim

5.         Farahanini binti Roslan

 

            7.         JK Penyediaan SOP:                                                           

 

Khairulnizam bin Yusof                     (Ketua)

Mohd. Mohshen bin Ja’amat             (Penolong Ketua)

 

1.         Isamudin bin Rasip

2.         Indera Syahril bin Mohamad

                        

B.        PENYELARAS 2: KETUA JABATAN MATEMATIK

 

8.         JK Makanan (Kontinjen, Pegawai dan Sukarelawan KMM):

                       

Hazana binti Kamarudin                     (Ketua)

Hasrinah binti Hassan                         (Penolong Ketua I)

Rahmah binti Wasimin                       (Penolong Ketua II)

 

1.         Siti Haraimah binti Ab. Hamid @ Ismail

2.         Zakiah binti Md Ali

3.         Zulaiha binti Mohamed

4.         Norshariyah binti Muhammad Sharif

5.         Prema A/P S. Krishnan

6.         Hazmira Suzlin binti Ab Hamid @ Fauzi

                        7.         Marziah binti Mohamad

                        8.         Wan Roslina binti Wan Kaffi @ Wan Kadir

9.         Haslina binti Kamarudin

 

9.         JK Buku Program:

                                                           

Zaharah binti Bahari                           (Ketua)

Salmah binti Othman                          (Penolong Ketua)

 

1.         Noorsyazura binti Abdul Rahman

2.         Norhazilah binti Mohamad

           

10.       JK Keselamatan dan Lalu Lintas:

                       

Rajeswaran A/L Shanmugam             (Ketua)

Muhamad Iezram bin Yazaib             (Penolong Ketua)

 

1.         Mohammad Adib bin Ayoub

2.         Ab. Rahim bin Hassan

3.         Pengawal-pengawal Keselamatan

 

11.       JK Dokumentasi dan Montaj:

                                   

Wan Ahmad Thahir bin Wan Sulaiman          (Ketua)

Norzalina binti Maarof                                   (Penolong Ketua)

 

1.         Maznah binti Mohamad Kudong

2.         Sanjay A/L Pradeep Kumar

3.         Hilman bin Muhamad

4.         Nor Ilyani binti Othman

5.         Shafinar binti Abdul Razak

6.         Nor Fadhillah Yanti binti Abdul Manaf

7.         Nur Suhaila binti Zulkifli

 

12.       JK Persiapan Tempat:                                

                                               

Mat Tuah bin Saedon                                     (Ketua)

Suhaiya binti Mokhtar                                    (Penolong Ketua)

 

1.         Mohd. Rusydi bin Mohd Rosli

2.         Md. Hassan bin Darus

3.         Padmanaban A/L Madawan

4.         Azurah binti Dapor

5.         Aznahlizawati binti Semail    

6.         Asnita binti Md Tahir

7.         Maisarah binti Mokhtar

8.         Aziah binti Ahmad

9.         Noorfadly bin Mohamed Said

10.       Mohd. Jelani bin Yusop

11.       Zulkifli bin Ismail

 

13.       JK Keceriaan dan Kebersihan:

                       

Madihah binti Abdul Manan              (Ketua)

Marzitah binti Abdullah                     (Penolong Ketua)

 

1.         Haslidia binti Mohamad Baharuddin

2.         Rosidawati binti Ab Dollah @ Ab Rahman

3.         Salinda binti Mohd Said

4.         Nor’ Asyikin binti Othman

 

14.       JK Jamuan (Majlis Penutupan):

                                               

Zainab binti Basri                                (Ketua)

Azlina binti Zainal                              (Penolong Ketua)

           

1.         Nor Khairani binti Amir

2.         Safiah binti Ahmad

3.         Siti Hartini binti Abu Zaki

4.         Widyawati binti Hj Yusof

5.         Suhaila binti Saad

6.         Nurfatin binti Jalil

 

C.        PENYELARAS 2: KETUA JABATAN SASTERA IKHTISAS DAN SAINS SOSIAL

 

15.       JK Jemputan, Sambutan dan Protokol:    

                       

Noor Zawani binti Ali                         (Ketua)

Hazlin binti Baharum                          (Penolong Ketua)

 

1.         Murni binti Samsuddin

2.         Che Pah binti Mud

                        3.         Zulaikha binti Bain

           

16.       JK Perhubungan Awam

                                               

Noor Hasryzal bin Hasnoh     (Ketua)

Maimun binti Jusoh                (Penolong Ketua)

 

1.         Alimi bin Mat Said

2.         Ramnah binti Abu Samah      

3.         Suhaila binti Sabri

4.         Radiah binti Bahar

5.         Nor Azian binti Idris

6.         Seynorita binti Samsudin

7.         Nabilah binti Mohd Abd Fatah

8.         Yusliza binti Abd Wahab

9.         Norshazaila binti Shaparudin

10.       Zatil Syarafina binti Mohd Fauzi

11.       Zuhaila binti Muhamad                     

 

17.       JK Majlis Penutupan:

 

            Nizwana binti Ali                                (Ketua)

Fathini binti Muslim                           (Penolong Ketua)

 

1.         Muhammad Rafee bin Abd Latif

2.         Normah binti Yusoff

3.         Norsalwana binti Ngasri

4.         Roslinda binti Mohamed @ Ahmad

5.         Nor Hafizah bt Ahmad Ghazali

6.         Suzana binti Abd Hamid

7.         Nikmatululya Binti Sumawi

8.         Nurul Assyiqin binti Osman

 

18.       JK Teks Ucapan, Kata Aluan dan Pengacaraan:

                       

Norlailah binti Ramli                          (Ketua)

Anita binti Kosnan                              (Penolong Ketua)

 

1.         Suriani binti Dak

2.         Usman bin Sharifudin

3.         Suraya Illiani binti Mohd Suhot

4.         Zabariah binti Mohamad Jusoh         

19.       JK Persembahan dan Kebudayaan:

                                               

Norazliana binti Mohmad Kamal       (Ketua)

Mohd Ezuddin bin Jaini                      (Penolong Ketua)

 

1.         Aliah Farhana binti Muhammad Safian

2.         Wan Nordiyana binti Wan Razali

3.         Siti Syazwani binti Husin      

4.         Tan Wai Ying

 

20.       JK Kecemasan, Keselamatan dan Disiplin Pelajar

           

Sharifah Huda binti Syed Ismail         (Ketua)

                        Suzana binti Mad Hezir                      (Penolong Ketua)

 

                        1.         Bairim bin Ibrahim

2.         Abdul Aziz bin Abd. Kadir

                        3.         Adli bin Abu Naim

                        4.         Mohammad Azwan bin Azizan

                        5.         Nur Fadillah Binti Rusailin                            

                        6.         Mohd Azizi bin Mohd Jamil

 

21.       JK Gerai dan Jualan:

                                                           

Siti Mahayan binti Hashim                 (Ketua)

Azian binti Mohamed Zain                 (Penolong Ketua)

           

                        1.         Carolyn Boey Kwan Pheng

                        2.         Rashidah binti Bujang

                        3.         Nurulhuda binti Mat Zin

4.         Murni Binti Mansor

                        5.         Nor Haslinda binti Hussin

                        6.         Noriza binti Ahmad                                                                           

 

D.        PENYELARAS 4: KETUA JABATAN SAINS

 

22.       JK Penginapan (VVIP/ VIP dan Jemputan):        

                       

Juliah binti Ahmad                             (Ketua)

Maziyah binti Mazlan                         (Penolong Ketua)

 

1.         Osmahyanti binti Othman

2.         Nazatul Shima binti Ahmad Zakuan

3.         Norlizah binti Ghazali

4.         Nurul Syafiqah binti Zakariya

           

23.       JK Iklan, Publisiti dan Penajaan:  

                                   

Michelle Mariam binti Abu Bakar     (Ketua)

Anita binti Mohamed                          (Penolong Ketua)

 

1.         Halijah binti Ghazali

2.         Nurul Ain binti Jalaludin

3.         Nor Afiza binti Aziz

4.         Azlizah binti Aziz      

5.         Noor Jannah Firdouse binti Ismail

6.         Nurul Syazalina binti Abdul Aziz

 

24.       JK Laman Web dan Buletin:

                                                           

Mohd. Farid bin Abu Bakar                (Ketua)

Syahruddin bin Sabri                          (Penolong Ketua)

 

1.         Kumaran A/L Sekar

2.         Masniza binti Jamaludin

3.         Abdul Rahim bin Mat Daim

4.         Siti Khairiah binti Abdollah

5.         Zatul Iradah binti Abd Samad

6.         Bibi Zarita binti Sher Jang Khan

7.         Hilmy bin Mohamed Najib

8.         Mohamad Fahmi Faiz bin Abd. Ghani

 

25.       JK Pengangkutan:

                                                                       

Nor Irwan Shah bin Mohamed           (Ketua)           

Hisamudin bin Salleh                          (Pen. Ketua)

 

1.         Nurhaidah binti Mohi

                        2.         Syam bin Mansor

                        3.         Norehan bin Ab Rahman

                        4.         Zulkefly bin Jonit

                        5.         Mohd Zailani bin Yusof

                        6.         Mohd Sapian bin Mohd Yusof

                        7.         Zulhisyam Hanafi bin Hanapiah

 

26.       JK Sistem Siaraya dan Penyelenggaraan:

                       

Anuar bin Ali Amran                          (Ketua)

Muhammad Zulfadli bin Ramlan       (Penolong Ketua)

 

1.         Muhammad Uzair bin Bashah

2.         Mohd Shafiq bin Abdul Karim

3.         Mohd Firdaus bin Abedollah

4.         Mohd Rizuan bin Muhamad

5.         Wan Nur Ameera Faseeha binti Wan Ismail

6.         Normaliza binti Othman

7.         Nur Ainfajrina binti Mohamed Sharuddin

8.         Aisyah Aqilah binti Azman

9.         Nur Atiqah binti Jaafar

 

27.       JK Kemudahan dan Peralatan ICT:

                                               

Norafidah binti Rahmat                      (Ketua)

Mohd Shafiee bin Mohd Yusoff        (Penolong Ketua)

 

1.         Nurulhuda binti Abd. Kader

2.         Izarohi binti Baharudin

3.         Khatijah binti Kasim

4.         Mohamad Hirwan bin Arabi

5.         Syafiq Azhan bin Ramlan

 

28.       JK Sukarelawan:

 

            Hamzan bin Ahmad                            (Ketua)

            Sharifah Nurliyana binti Syed Nasir (Penolong Ketua)

           

1.         Noor Azima binti Mohamed

2.         Abdul Wahab bin Noor Mohamad

3.         Aidawati binti Maruddin

4.         Rozalina binti Muharam